پالت رنگدیفرمگ

چطور رنگ زرد را متناسب با پوست مان انتخاب كنيم؟

اصول ست كردن رنگ زرد با پوست

يكى از جذاب ترين و شادترين رنگ ها، رنگ زرد است، اما بد نيست بدانيد كه اين رنگ  از لحاظ مد جهانی، رنگ دشوارى برای ترکیب در پوشش و استايل ظاهری به شمار می‌رود و اين مورد تا حد زیادی با رنگ پوست‌ هر شخص مرتبط است. حالا با ما در مجله ايده و آموزش ديفرمگ همراه شويد تا بدانيد با تناسب رنگ پوستتان چطور رنگ زرد را ست كنيد.

رنگ پوست سرد روشن

اگر تناژ پوستتان سرد روشن است، رنگ زرد صدفی می‌­تواند انتخاب خوبى برای شما باشد. البته طيف بسيارى از رنگ ها را مى توانيد در ترکیب استايل تان به كار بگيريد و با تن پوستتان مطابقت دهيد، اما یک زرد عسلی متوسط، انتخاب خوبى براى شما خواهد بود.

انتخاب رنگ زرد

رنگ پوست سرد متوسط

اگر تناژ پوست تان سرد متوسط است، شما می­‌توانید با استفاده از تركيب هاى تافى پاستلى، ظاهرى خاص به خود بدهید.

 

رنگ پوست گرم

اگر رنگ پوست تان در بازه‌­ی رنگ هاى گرم قرار دارد؟ مى توانيد از رنگ زرد روشن، استفاده كنيد، چراكه اين رنگ مى تتونه درخشش خوبی روی پوست­‌ شما ايجاد كنه، پيشنهاد ما براى شمايى كه پوست گرم دارى اين است كه: براى ست كردن اصولى در پوشش ظاهرى تان از  زرد آفتابی یا آناناسی استفاده کنید.

رنگ پوست گرم و عميق

براى تناژ پوست گرم و عميق، ترکیب رنگ­‌های زرد خردلی و قهوه ای می‌­تواند یک راه آسان و شیک برای بازسازی سبک ظاهری راک در دهه­‌ی ۷۰ و خلق یک ظاهر جذاب و منحصر به فرد باشد.

رنگ پوست تيره ى خنثى

كسانى كه رنگ پوستشان تيره ى خنثى است اين موضوع را به خاطرتان بسپاريد که، سایه­‌های رنگی مشبع می­‌توانند بهترین ترکیب را با رنگ‌­های تیره دیگر ایجاد نمایند. پيشنهاد ما براى رنگ پوست تيره خنثى رنگ زرد قنارى است.

رنگ پوست روشن و خنثی

اگر رنگ پوست تان روشن خنثى است پيشنهاد ما تركيبى از رنگ‌­های زرد متعادل است كه می­‌تواند ​​یک انتخاب خوب برای استايل شما باشد.

رنگ پوست خنثى و بور

زرد ملایم و پاستلى مثل رنگ‌­های زرد موزى و ليمويى می­‌تواند ترکیبى زيبا را با تن پوست تان ایجاد نماید.

رنگ پوست گرم و بور

با اين رنگ پوست ، یک  زرد تقريباً نزديك به رنگ بالنگ می‌­تواند ظاهرى زيبا را به شما مى دهد. در فصل سرد سال، مى توانيد این رنگ را با یک لباس جیر خاکستری ترکیب کنيد و به این ترتیب، استايل ظاهرى حرفه اى برای این فصل داشته باشید.

.

به كانال تلگرام ديفرمگ بپيونديد

 

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن