آموزش ویدئوییدیفر ترفند

چطور کفش تنگی که دوستش داریم را گشاد کنیم؟

۳ روش برای گشاد کردن کفش‌های پاشنه‌بلند تنگ

مجله ایده و آموزش دیفرمگدیفر ترفند-حتماً  برای شما هم پیش آمده که کفش مورد علاقه و دوست‌داشتنی‌تان تنگ شده باشه و چون مدت زیادی از آن استفاده نکرده‌اید، دل‌تان بخواهد آنرا گشاد کنید و دوباره بپوشید. اگر می‌خواهید با روش‌های گشاد کردن کفش‌های تنگ آشنا شوید و آنرا به کار ببرید پس در این بخش با دیفرمگ همراه شوید.

روش اول؛ فریزر کردن

۳ روش برای گشاد کردن کفش‌
فریز کردن
مواد لازم:
2 عدد کیسه فریزر بزرگ
آب
هر دو کیسه را پر از آب ببندید و آن را  داخل کفش قرار دهید.
ته کیسه  را در ته کفش خود قرار دهید. از دستتان استفاده کنید تا کیسه‌ها را در تمام گوشه‌ها و شکاف‌های داخل کفش خود به عنوان بهترین قسمت شما فشار دهید.

روش دوم؛ مالیدن الکل

روش دوم؛ مالیدن الکل
روش دوم؛ مالیدن الکل
مواد لازم:
الکل
بطری اسپری کوچک
مقدار کمی از الکل را در یک بطری اسپری خالی بریزید. داخل کفش‌های تنگ خود را آنقدر اسپری کنید تا کمی مرطوب شوند. کفش‌ها را بپوشید، بعد تا وقتی که الکل خشک شود، راه بروید. اگر کفش شما هنوز کمی نرم است تکرار کنید.
یک تغییر در این روش این است که یک جفت جوراب پنبه بردارید، آن‌ها را در مالش دادن الکل و فشار دادن بیش از حد خیس کنید. بعد جوراب‌ها را بپوشید و کفش‌ها را تا وقتی که الکل خشک شود، بپوشید. اگر لازم است چندین بار تکرار کنید.

روش سوم؛ جوراب ضخیم

روش سوم؛ جوراب ضخیم
روش سوم؛ جوراب ضخیم
مواد لازم:
جوراب ضخیم
سشوار
یک جفت جوراب ضخیم بردارید و کفش‌های خود را بپوشید. در حالی که انگشتان خود را تکان داده و پاهای خود را به داخل کفش خم می‌کنید. با سشوار کفش‌ها را درحالی که آن‌ها را خنک می‌کنند نگه دارید. این کار را تا زمانیکه کفش‌تان گشاد نشده تکرار کنید.
ویدئو آموزشی ترفندهای گشاد کردن کفش تنگ دوست‌داشتنی‌تان
برچسب ها

دیگر پست‌های دیفرمگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن