نکات مد و زیبایی

سادگی زیبایی است

ست‌های پیشنهادی متناسب با مکان و موقعیت شما

مجله‌ایده‌و‌آموزش‌دیفرمگ-ما کار شمارا راحت می‌کنیم ست‌های پیشنهادی ما برای سرکار خرید، تفریح و مهمانی می‌تواند حال شمارا خوب کند.

ست پیشنهادی مناسب محل کار

همه شما خانم‌های شاغل با این جملات آشنا هستید. به‌خصوص شما که دوست دارید همیشه مرتب و آراسته در محل کار خود حاضر شوید و یک روز پرانرژی را شروع کنید. انتخاب لباس کار با توجه به نوع شغل، مرتبه شغلی و محیط کار هر فرد می‌تواند متفاوت باشد.

مانتوهای ساده قابلیت این رادارند که باکمی سلیقه و هماهنگ کردن با روسری، کیف، کفش و شلوارهای متنوع هرروز جدید و نو به نظر برسند و شمارا از دردسر انتخاب هرروزه مانتو نجات دهند.

سادگی زیبایی است
سادگی زیبایی است

پس ما یک توصیه به شما می‌کنیم و آن این‌که برای رفتن به محل کارتان چند دست مانتو ساده کنار بگذارید و هرروز باسلیقه خودتان با عوض کردن رنگ بقیه لباس‌ها و کیف و کفشتان به آن تنوعی که می‌خواهید دست پیدا کنید.

مانتو بسیار ساده و درعین‌حال رسمی، و به دلیل سادگی‌اش می‌تواند با باقی لباس‌هایی که زمینه رنگ ایشان با رنگ اصلی مانتو مشابه است هماهنگ شود. اما شاید شما هم دوست نداشته باشید خیلی تک‌رنگ باشید پس بسیار ساده می‌توانید رنگ‌بندی لباس‌هایتان را بارنگ‌های فرعی مانتو هماهنگ کنید.

ست پیشنهادی
سادگی زیبایی است

میهمانی چی بپوشیم؟

از صبح تا عصر سرکار بوده‌اید و حالا تصمیم دارید چندساعتی را همراه با دوستانتان بیرون بروید و تفریح کنید. حالا دنبال لباس مناسبی می‌گردید که پوشیدن شمارا آراسته نشان دهد. در ضمن دوست ندارید همان لباس‌های تکراری کارتان را بپوشید.

شما می‌توانید از مانتوهایی که بازی رنگ‌ها در آن‌ها احساس شادابی می‌دهد، این مانتوها چون تنوع رنگی شود یا دست به شما این امکان را می‌دهد که از شلوارها،کیف و کفش‌های رنگی استفاده کنید و از این تنوع رنگی شاد شوید. در ضمن به دلیل نوع دوخت خاص آن‌ها شما می‌توانید آن را به اشکال مختلف بپوشید.

ست پیشنهادی
سادگی زیبایی است

به خاطر وجود رنگ ،نارنجی، قرمز، آبی  و سبز که دارد می‌تواند با تمام لباس‌های که شامل این رنگ‌ها است هماهنگ شود و اگر می‌خواهید کمی کمتر رنگی باشید می‌توانید بقیه‌ی لباس‌هایتان را بارنگ اصلی و زمینه مانتو هماهنگ کنید.

 

برچسب ها

دیگر پست‌های دیفرمگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن