نکات مد و زیبایی

ست کردن جین با رنگ قهوه ای

اصولی ست کنیم

آسان ولی دشوار

استایل، اغلب شما را مجبور می کند گاهی قدم بیرون از دایره راحتی خود بگذارید، و دست به ریسک ست کردن در رنگ لباس تان بزنید.

ست کردن جین با رنگ قهوه ای
ست کردن جین با رنگ قهوه ای

شاید یکی از دلایلی که باعث می‌شود لباس جین طرفداران زیادی داشته باشد این است که امروزه هم می‌توان آن را برای مهمانی‌های دوستانه در نظر گرفت و هم گزینه راحت و خوبی است برای این که هنگام رفتن به محل کار، دانشگاه یا خرید آن را بپوشید. یکی دیگر از دلایلی که ما را برای خرید این لباس تشویق میکند این است که آن را میتوان با طیف زیادی از تی‌شرت‌ها، پیراهن‌ها، کفش‌ها و کیف‌ها ست کرد. اما این قضیه درست همانطور که به عنوان یک مزیت حساب میشود، گاهی کار را سخت میکند .زیرا این تصور که شلوار جین با بیشتر لباسها ترکیب خوبی میسازد، ممکن است ما را به اشتباه بیندازد و نتیجه چیزی نباشد جز ظاهری ناهماهنگ، ناموزون و ناشکیل.

این نام به محدودهٔ وسیعی از رنگ‌ها از شیری گرفته تا قهوه‌ای سوخته گفته می‌شود. از مخلوط رنگ قرمز و سیاه به دست می آید. در پارسی میانه به رنگ قهوه ای، کادرو (kãdru) گفته می شده است.
شاید شما هر رنگی را دوست داشته باشید که با لباس جین ست کنید، اما، ما در این پست شما را به یک استایل بجز رنگهای روتین دعوت می کنیم، به شما نشان خواهیم داد که چگونه لباس هایی از جنس جین را با رنگ قهوه ای ست کنید.
یکی از لباس‌هایی که بین بیشتر افراد مشترک است و حتی در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف در هر کمد و کشوی لباسی پیدا می‌شود شلوار جین است.زن و مرد و کوچک و بزرگ هم ندارد.جنس محکم و تنوع زیادی که امروزه شلوارهای جین دارند باعث شده طرفداران زیادی داشته باشند!

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن