نکات مد و زیبایی

دو ایده ست مانتو برای میهمانی

اصول زیبا پوشی

برای میهمانی‌های رسمی و غیر‌رسمی خانم ها برای پوشش مانتو دو انتخاب کلی دارند. یا مانتو ساده تک رنگ انتخاب می‌کنند یا طرحدار.استفاده از پوشش‌های رسمی و راحت کاربرد زیادی در مهمانی‌ها و دیدارهای رسمی دارد. شما می‌توانید از ست‌های زیر ایده‌های بسیاری برای داشتن یک پوشش مناسب بگیرید.

همان‌طور که می‌دانید هر پوششی که ما انتخاب می‌کنیم به لحاظ روان‌شناختی روی دید اطرافیان‌مان اثر مستقیم دارد. از انتخاب رنگ‌ها گرفته تا انتخاب پارچه‌های لباس‌مان، برای همین این نکته حائز اهمیت است که ما اصول زیبا پوشی را رعایت کنیم، تا وجهه اجتماعی‌مان به نحو اَحسن حفظ شود.

در این مطلب به دو پوشش نیمه رسمی میهمانی می‌پردازیم، تا بیشتر از قبل بدانید چطور ست کنید.

پوشش نیمه رسمی با مانتو ساده

انتخاب مانتو ساده دست ما را برای انتخاب اکسسوری‌ها و روسری و شلوار کاملاً باز می‌گذارد. وقتی یک مانتو تک رنگ ساده برای پوشش‌ انتخاب می‌کنیم، بیشتر رنگ‌ها اهمیت پیدا می‌کنند.

در عکس زیر ما یک مانتو تک‌رنگ شیری انتخاب کردیم. شما هر رنگی را می‌توانید با یک مانتو شیری رنگ ست کنید. حال ما رنگ نسکافه‌ای را برای ست مشخص کردیم. این نکتۀ همیشگی را خدمت‌تان عرض می‌کنم که شما با مانتو ساده بهتر است یک روسری طرح‌دار انتخاب کنید.

مابقی انتخاب شما می‌تواند تک‌رنگ‌هایی باشند که با روسری یا مانتو‌تان ست شود.

این ست لباس برای خانم‌های جوان خصوصاً تازه عروس‌ها پیشنهاد می‌شود.

 ست مانتو
ست مانتو

پوشش نیمه رسمی با مانتو طرح‌دار

انتخاب مانتو طرح‌دار برای بانوان کمی جسارت می‌خواهد. وقتی یک مانتو با پارچه طرح‌دار انتخاب می‌کنید، مابقی ظاهرتان را حتماً ساده انتخاب کنید تا شلوغ به نظر نرسید و به لحاظ روانشناسی شما را ملایم و آرام نشان دهد.

ابتدا ببینید در مانتو طرحدارتون چه رنگ‌هایی به کار رفته است، بعد با توجه به رنگ‌های به کار رفته در پارچه مانتوتان می‌توانید دیگر موارد پوشش‌تان را با آن ست کنید.

با مانتو تصویر زیر ما می‌توانیم از ترکیب رنگ‌های: مشکی، زرد، صورتی، قرمز، کرمی، سفید، صورتی و یا سبز استفاده کنیم. ما در این ست از رنگ صورتی و سفید استفاده کردیم.

 

 

ست مانتو پارچه طرح‌دار

تهیه شده توسط گروه ایده و آموزش دیفرمگ

برچسب ها

دیگر پست‌های دیفرمگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن