نکات مد و زیبایی

ست کردن با گل گلی ها

لباس های پارچه گل گلی را چطور ست کنیم؟

همانطور که همه میدونیم ست کردن با رنگهای خنثی برای همه راحته، مثلاً وقتی یک مانتو به رنگ مشکی ساده انتخاب می کنیم یا یک روسری یا شال ساده، یک دامن یا پیراهن مجلسی به رنگ مشکی ساده، کار خاصی انجام ندادیم  تا در استایل مان سبک جدیدی ایجاد شود.

ما در مجله ایده و آموزش دیفرمگ میخواهیم کمی پا را فراتر از رنگ های خنثی و همیشگی بذاریم و شما را به دنیای لباس های گلدار یا اصطلاحاً گل گلی دعوت کنیم.

 

در مرحله ی اول باید دقت کنیم لباس هایی با پارچه گل گلی را همینطوری راحت نمی شود ست کرد چراکه دقت نکردن در ترکیب ست گل گلی ها باعث می شه تا شبیه فالگیرهای کولی به نظر برسیم برای همین سعی کنیم از ترکیب های اصولی، برای خوش پوشی مان استفاده کنیم.

لباس های پارچه گل گلی را چطور ست کنیم؟

اولین نکته حائز اهمیت این است که یک تکه از تمام لباس هایتان را طرحدار استفاده کنید. مثلاً اگر از مانتو گل گلی استفاده می کنید باید روسری یا شال و شلوار و کفش تان را حتماً از رنگ های ساده استفاده کنید. می توانید برای بهتر جلوه دادن تیپ تان از رنگ هایی که داخل پارچه طرحدارتان به کار رفته است استفاده نمایید.

ست کردن با گل گلی ها
ست کردن با گل گلی ها

با رعایت کردن اصول زیباپوشی شما به راحتی می توانید یک استایل شیک و جدید برای خودتان بسازید.

اما اگر خیلی دوست داشتید در ترکیب لباس هایتان از دو پارچه ی طرحدار استفاده کنید می توانید آنرا با پارچه ی راه راه ست کنید. باز هم توجه کنید تا زیاد شلوغ به نظر نرسید.

دومین نکته این است که رنگ پارچه های گل گلی را از رنگ های شاده و زنده استفاده کنید چرا که اصل لباس گل گلی به رنگ های شاد بودنش است. اما بازهم اگر از رنگهای شاد فراری هستید از رنگ های خنثی و پاستلی می توانید استفاده کنید.

خانم هایی که رنگ پوستشان روشن تر است، شال و روسری گل گلی بیشتر بهشون میاد تا آن هایی که رنگ پوستشان تیره است. چراکه صورت سبزه ها را شلوغ تر جلوه میدهد.

خانم هایی که پوستشان سبزه است می توانند از دامن های گل گلی استفاده کنند…

 

سومین نکته این است که از خودتان زیاد دستبند و گردنبد آویزان نکنید چراکه باز هم شما رو شلوغ نشان میدهد.

نکته آخر اینکه سعی کنید با لباس های طرحدار و شلوغ آرایش غلیظ نداشته باشید.

منبع
گروه ایده و آموزش دیفرمگ
برچسب ها

دیگر پست‌های دیفرمگ

‫2 نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن