پالت رنگ

ست کردن با رنگ بنفش

شخصیت شناسی رنگ بنفش

در کمد بعضی ها رنگ بنفش را به فراوانی می توان دید و از اینجا متوجه می شویم که رنگ مورد علاقه شان رنگ بنفش است، علاقه مندان به این رنگ درباره ی رنگ مورد علاقه شان چقدر میدانند؟ می خواهیم این بار درباره ی شخصیت شناسی رنگ بنفش براتون بنویسیم.

"ست

رویا پردازان

نشان آرمان گرایی یکی از ویژگی های بارز روانشناسی رنگ بنفش است. افرادی که به رنگ بنفش تمایلشان بیشتر است رویا پردازی بیشتری دارند و به آینده شان بیشتر فکر می کنند و دنیایی آرمانی و زیبا را در ذهن شان بنا می کنند که  زشتی در دنیایشان جایی ندارد. رویا ی کسانیکه رنگ بنفش را می پسندند دور از دسترس است. این ویژگی از نظر افراد معمولی غیر منطقی به نظر می رسد.

دلسوزان بالفطره

کسانیکه اولین رنگ انتخابیشان بنفش است، ذاتشان با مهربانی و احساسات گره خورده. مشکلات اطرافیانشان برایشان مهم است و این افراد تلاش شان را در یاری رساندن به دیگران می کنند. اگر بنفش پوش هستید سعی  کنید در مهربانی و دلسوزی متعادل باشید تا دیگران از شما سوء استفاده نکنند.

افرادی بی کینه

بیشتر بنفش دوستان افرادی درون گرا هستند. کسانیکه بیشتر وسایل و لباس هایشان را رنگ بنفش انتخاب می کنند صلح جو هم هستند و آن ها را نیز کم رو تر از دیگران می بینید که در بعضی مواقع گوشه گیر و خجالتی هم می شوند. ناگفته نماند که این افراد آرامشی درونی دارند که بد رفتاری اطرافیانشان را می توانند راحت تر از دیگران فراموش کنند.

حجاب با رنگ بنفش

 

کنتراست بنفش با رنگ‌هایی مثل سفید و صورتی تعادل بهتری ایجاد می‌کند و روحیه دوستدارن رنگ بنفش را در وضعیت باثبات‌ تری قرار می‌دهد. یکی از پرطرفدارترین ست هایی که می شود با این رنگ داشت با رنگ زرد و نارنجی است.

ست کردن با مانتو بنفش

 

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن