نکات مد و زیبایی

حجاب شیک درفصل‌های سرد با لنا

لنا دختر مسلمان ساکن تگزاس امریکا

مجله ایده و آموزش دیفرمگ- لنا دختر مسلمان فلسطینی است که در تگزاس امریکا زندگی می‌کند. لنا جزو کسانی است که نکات حجاب شیک را رعایت می‌کند و در جهان جزو طراحان و کارشناسان مد و حجاب است. دوستای گلم لطفاً ؛به این نکته دقت کنید که حجاب لنا با فرهنگ ایرانی کاملاً سازگار نیست، وهدف از گذاشتن این دست از پست‌ها این است که با اصول ست کردن رنگ‌ها آشنا شوید.

8 نکته‌ای که در فصل‌های سرد بهتر است که رعایت کنید.

1- داشتن یک شلوار جین گشاد:

یک شلوار جین که تنگ نباشد را هر دختری باید داشته باشد. جین زخیم و نرمی که احساس راحتی به شما بده. این شلوار جین را لنا با یک جفت نیم‌بوت (کفشی که تا قوزک پا را می‌پوشاند) به رنگ روشن که با رنگ شلوارش متضاد است پوشیده. یک جفت نیم‌بوت برای فصل‌های سرد پاییزی و زمستان برای هر کسی می‌تواند ضروری باشد.

حجاب شیک درفصل‌های سرد با لنا
حجاب شیک درفصل‌های سرد با لنا

2-داشتن یک اُورکت شیک و گرم :

کت‌هایی به رنگهای خنثی هیچ وقت قدیمی نمی‌شن. لنا در این تصویر یک اورکت شیک سفید را انتخاب کرده که کاملاً با دیگر اجزای ست‌ش هماهنگ شده است.

 اُورکت شیک
اُورکت شیک

3- داشتن بوت یا نیم‌بوت:

در فصل‌های سرد، علاوه بر سرمایی که هست، احتمال بارش باران و برف هم بسیار است، به همین دلیل اگر کفش‌های معمولی به پا کنید احتمال اینکه آب به داخل کفش‌تان نفوذ کند زیاد است. پس بهتر است در این شرایط بوت یا نیم‌بوت (چکمه‌های زنانه) با پاشنه‌های نسبتاً کمی بلند بپوشید.

بوت یا نیم‌بوت
بوت یا نیم‌بوت

4- دم‌پای شلوارتان روی کفش‌تان بیافتد

وقتی گفتم شلوار جین‌تان بهتر است گشاد باشد، نمی‌توانید شلوار گشاد را داخل چکمه‌ها قرار دهید. برای همین این نکته را حتماً اهمیت دهید، تا ظاهرتان معقول و شیک نشان دهد.

5- داشتن اکسسوری‌هایی از جنس جیر و مخمل

اگر به لباس‌های مخملی یا کیف و کفش یا دیگر اکسسوری‌های جیر علاقه‌مند هستید، در فصل‌های سرد سال، (پاییز و زمستان) می‌توانید از این پارچه‌ی زیبا و شیک استفاده کنید.

6- پلیور‌های شیک زنانه

این مورد جزو مواردی است که بیشتر بانوان دوستش دارند، و در کمد هر خانمی تعدادی از پلیورهای زمستانی را می‌شود مشاهده کرد.

پلیور‌های شیک زنانه
پلیور‌های شیک زنانه

7-جلیقه و اکسسوری‌های خزدار

جلیقه و کت‌های خزدار جزو علاقه‌مندی‌های خانم‌هایی با سلیقه‌های شیک و خاص است. لنا خودش می‌گوید که به این سبک علاقه ویژه‌ای دارد.

اکسسوری‌های خزدار
اکسسوری‌های خزدار

8-روسری یا شال از جنس ژرسه (جرسی)

یک شال با جنس پارچه‌ی جرسی می‌تواند یک انتخاب خوب در فصل‌های سرد سال باشد. این پارچه بخاطر پوشش خوب و گرمی که دارد احتیاجی به زیرشالی یا کلاه حجاب هم ندارد.

شال از جنس ژرسه (جرسی)
شال از جنس ژرسه (جرسی)

پارچه ژرسه یا Jersey:

به طور کلی به پارچه‌های کشباف ساده یا راه‌راه، ممکن است روی آن هم چاپ داشته باشد را ژرسه یا جرسی می‌نامند. در گذشته پارچه جرسی از پشم بافته می‌شد.

شال از جنس ژرسه (جرسی)
شال از جنس ژرسه (جرسی)
برچسب ها

دیگر پست‌های دیفرمگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن