نکات مد و زیبایی

آیا می‌دانید که خوش‌تیپ‌ها سحرخیزتر هستند؟

اصول زیباپوشی

یکی از ترفندهای خانم‌های خوشتیپ و خوش استایل سحرخیز بودنشان است. همیشه این را بدانید کسانی‌که ظاهر خوب و دل‌نشینی دارند، مطمئناً زمان خوبی را به پوششان اختصاص می‌دهند. اگر می‌خواهید بیشتر درباره‌ی این موضوع بدانید با مجله ایده و آموزش دیفرمگ همراه باشید.

سحر‌خیزی و رسیدگی به لباس‌ها

اگر شما سحرخیز باشید و لباسی که با آن می‌خواهید به بیرون بروید را بردارید و ببینید که چروک است یا دکمۀ آن شل شده، لباس پارگی و زدگی دارد، چه می‌کنید؟ مسلماً اگر زمان کافی داشته باشید، یه آسانی می‌توانید مشکل لباس‌تان را رفع کنید و به خوبی آن‌را با دیگر معیارهایتان هماهنگ نمایید.

رسیدگی به لباس‌ها
رسیدگی به لباس‌ها

انتخاب پوشش صحیح

سحرخیز
سحرخیز

هنگامی‌که یک بانوی سحرخیز، از خواب بیدار می‌شود با چک کردن آب‌وهوا و شرایط روحی و جسمی‌اش می‌تواند لباسی مناسب انتخاب نماید، و روز خوبی را شروع کند.

انتخاب وسایل در کیف

اگر وقت کافی داشته باشید می‌توانید به خوبی و با دقت لازم به راحتی لوازم ضروری درون کیف‌تان را انتخاب کنید.

کمد مرتب‌تر

اگر با عجله سراغ کمد لباس‌تان بروید، بی‌شک کمدی نامنظم و شلخته خواهید داشت. ولی اگر وقت کافی برای انتخاب لباس داشته باشید، به راحتی می‌توانید یک کمد منظم و مرتب داشته باشید.

با انرژی‌تر و با پوستی شاداب

محققان ثابت کرده‌اند که خواب خوب و سحرخیزی اثر مستقیم روی پوست و سلامت جسم می‌گذارد. وقتی سحرخیز باشید با یک صبحانه‌ی خوب می‌توانید یک روز خوب و پر انرژی را برای خودتان بسازید.


به کانال تلگرام دیفرمگ بپیوندید

برچسب ها

دیگر پست‌های دیفرمگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن