دیفر آرت

عکس‌های زیبای حجاب بدون نمایش چهره

ایده‌ عکس بدون نمایش صورت

مجله ایده و آموزش دیفرمگ-در صفحات اجتماعی به ویژه در اینستاگرام عکس از اهمیت ویژ‌ه‌ای برخوردار است. هر چقدر عکس جذابیت و خلاقانه‌تر گرفته شده باشد، مخاطبان بیشتری را می‌تواند به خود جذب کند. عکس از خودش هیچ صدا و حرکتی ندارد، اما با کمی ذوق و خلاقیت می‌شود پیام و منظورمان را با یک عکس به مخاطب خود منتقل نماییم.

در این مقاله ایده‌هایی از عکاسی برای بانوانی که حجاب دارند و دوست ندارند چهره‌شان مشخص باشد، می‌پردازیم. ما با یک عکس می‌توانیم زیبایی حجاب را به گونه‌ای خاص و جذاب به مخاطبمان نمایش دهیم.

اگر شما هم علاقه‌مند به عکس‌های بدون چهره با حجاب هستید با ما همراه شوید.

 استفاده از کتاب مورد علاقه‌تان

می‌توانید با گرفتن کتاب مورد علاقه‌تان و حتی قرآن در جلوی صورت‌تان، از نمایش چهره‌تان در عکس جلوگیری کنید. این کار هم تبلیغ کتابِ مورد علاقه‌تان می‌شود و هم چهره شما را می‌پوشاند.

عکس‌های زیبای حجاب بدون نمایش چهره
عکس‌های زیبای حجاب بدون نمایش چهره

پیام‌رسان فصل‌ها شوید

یکی دیگر از راهکارهایی که می‌توانید عکس‌تان را زیباتر کنید، استفاده از گل یا برگ‌های زیبا است. این کار در هر فصلی زیباست، مثلاً استفاده از برگ‌های پاییزی می‌تواند، پیام‌رسان فصل پاییز باشد. یا تیکه‌ای از یک هندوانه پیام‌رسان فصل تابستان و یا یک شکوفه‌ی زیبای بهاری نشانگر فصل زیبای بهار و یک گوله برف نمایانگر فصل زمستان باشد.

استفاده از اشیاء اطراف

استفاده از اشیائی که در اطرافمان قرار دارد، می‌تواند گزینه مناسبی برای عکس مورد نظر ما باشد، باید دقت کنید که چه شیءای را انتخاب می‌کنید، چراکه این انتخاب نقطه‌ی تمرکز مخاطب رویِ عکس شما می‌شود.

عکس از پشت یا نیم‌رخ

راحت‌ترین کار این است که خودتان را از پشت یا نیم‌رخ در عکس نشان دهید. اما باید توجه داشته باشید که اگر این سبک را انتخاب کردید بهتر است که خودتان را مشغول کاری نشان دهید تا عکس زیباتر جلوه نماید.

با زیباتر بستن شال و روسری‌تان می‌توانید حجاب را دل‌شین‌تر و زیباتر نشان دهید. برای این‌ کار می‌توانید به قسمت آموزش‌های ویدئویی و یا تصویری بستن شال و روسری وب سایت دیفرمگ مراجعه نمایید.

برچسب ها

دیگر پست‌های دیفرمگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن