نکات مد و زیبایی

نکاتی برای انتخاب لباس جشن فارغ التحصیلی

۵ نکته انتخاب لباس جشن فارغ‌التحصیلی

مجله ایده و آموزش دیفرمگ-سلام دخترا! چشم روی هم بذارید می‌بینید که ترم آخر شده و باید با دانشگاه و دوستان داننشجویی‌تان خداحافظی کنید. امروز می‌خوام درباره‌ی لنا با لباس جشن فارغ التحصیلی در خارج از دانشگاه مطلب بذارم. اگر علاقه‌مند به این موضوع هستید و مایلید که از تبپ لنا ایده بگیرید با دیفرمگ همراه شوید.

لنا دختر مسلمان فلسطینی است که در ایالت تگزاس امریکا زندگی می‌کند. لنا جزو کسانی است که نکات حجاب شیک را رعایت می‌کند و در جهان جزو طراحان و کارشناسان مد و حجاب است. دوستای گلم لطفاً ؛به این نکته دقت کنید که حجاب لنا با فرهنگ ایرانی کاملاً سازگار نیست، وهدف از گذاشتن این دست از پست‌ها این است که با اصول ست کردن رنگ‌ها آشنا شوید.

انتخاب لباس
لباس کوتاه و شلوار گشاد

۱. لباس کوتاه و شلوار گشاد:

به نظر من، این بهترین گزینه برای یک لباس فارغ‌التحصیلی است. یک ردای فارق التحصیلی، حجم بیشتری را در اطراف خود جمع خواهد کرد و شما را  بزرگ‌تر از آنچه که واقعا هستید، نشان می‌دهد برای همین این انتخاب بسیار حائز اهمیت است. شما می‌توانید هر گونه لباس رنگ و یا مدلی را که می‌خواهید بپوشید. فقط بخش‌های دیگر لباس خود را خنثی نگاه دارید، در این صورت شما درجه یک و حرفه‌ای نشان داده می‌شوید.

۲. پیراهن و دامن ماکسی:

اگر با یک لباس بلند مثل مانتو انتخاب می‌کنید (من برای فارغ‌التحصیلی دبیرستانم این کار را کردم)!)  می‌توانید این کار را انجام دهید! فقط مطمئن شوید که یک کمربند در زیر لباس خود قرار دهید و یا در قسمت بالای دامن تان قرار دهید.  برای مثال، یک دامن ماکسی یا هر چیزی با لایه‌های زیادی از پارچه را نپوشید تا از نگاه داشتن بیش از حد با ردای فارغ التحصیلی شما جلوگیری کند.

۳. کفش:

کفش یکی از تنها چیزهایی است که مردم می‌توانند هنگام عبور از روی صحنه ببینند. با آن که گفته شد، شما در عرض یک مرحله در مقابل تمام دوستان و خانواده تان قدم می‌زنید و می‌خواهید مطمئن شوید که کفش پاشنه‌بلند می‌پوشید (بدون لیز خوردن به طور کلی پیاده‌روی کردن آن‌ها آسان‌تر خواهد بود. اگر در مورد پوشیدن کفش‌های پاشنه‌بلند احساس راحتی نمی‌کنید، استرس نداشته باشید. می‌توانید  به طور کامل از کفش‌های تخت یا اسپرت با رنگ خنثی استفاده کنید.

۴. حجاب خنثی:

لباس‌های فارغ‌التحصیلی، را اغلب مردم از دور به آن نگاه می‌کنند مگر اینکه یک حجاب با شالی یا روسری روشن سبز زیر کلاه او ببینید. به نظر من بهترین استفاده از شال و روسری، رنگ خنثی تک رنگ، مانند سیاه، برنزه یا سفید است. شما بیشتر حرفه‌ای و کلاسیک به نظر خواهید رسید، همیشه می‌توانید رنگ روشن را در لباس خود زیر روپوش خود بپوشید.

۵. چگونه حجاب خود را سبک کنید:

اگر موهای بلندی دارید بهتر است کش موی خود را پایین‌تر ببندید، تا کلاه شما به درستی قرار گیرد. اگر جنس شال یا روسری‌تان را حریر انتخاب کنید، احتمالا نباید نگران آن باشید چون به سبکی سر شما کمک خواهد کرد.
منبع
گروه آموزشی دیفرمگ
برچسب ها

دیگر پست‌های دیفرمگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن