UA-118641233-1
نکات مد و زیبایی

فیکس کننده های حجاب

معرفی انواع گیره های حجاب

برای بستن روسری روش های مختلفی وجود دارد، ساده ترین و ابتدایی ترین روش، گِره زدن روسری است،البته برای روسری هایی که قواره کوچکتری دارند و با گره زدن بخشی از گردن نمایان می شود، گِره روش مناسبی نیست.

امروزه گیره ها و سوزن هایی در طرح و رنگ های مختلف و متنوعی در بازار موجود است که در اینجا ما به برخی از آنها اشاره میکنیم‌و شما می توانید از آن ها برای بستن روسری خود استفاده کنید و همچنین با گذاشتن کمی وقت و حوصله و با جستجویی کوتاه در وبسایت دیفرمگ و پیج و کانال دیفرحجاب ، می توانید روش های مختلف بستن روسری را به سادگی بیاموزید و با این کار تنوعی در بستن روسری برای خود ایجاد کنید.

1)گیره هفتی شکل

این گیره جزو آسان ترین روش های فیکس کردن شال و روسری است، اما باید دقت کنید تا آنرا با هر جنسی استفاده نکنید، چراکه احتمال آسیب رساندن آن به روسری و شال مثل حریر  زیاد است.

گیره‌های هفتی را هم باید موقع خرید روی روسری یا شال امتحان کنید. اگر خیلی تنگ و سفت باشند، پارچه را نخ‌کش می‌کنند.

گیف گیره حجاب
گیره ی روسری و شال
گیره روسری و شال
گیره

 

۲) مگنت

مگنت از دو آهنربای بسیار قوی تشکیل شده که میتوان هم برای فیکس زیر چانه استفاده کرد و هم برای مدلهای شال و روسری عربی. هر چقدر آهنرباها قوی تر باشند قدرت نگهداری آن بالاتر است.

 

۳) سنجاق قفلی

یکی از رایج ترین و پرکاربردترین فیکس کننده های شال و روسری سنجاق قفلی به شکل های مختلف در بازار موجود است.

سنجاق حجاب
مدل ماهی
سنجاق قفلی محافظ دار

۴) سوزن حجاب

در آخر میرسیم به سوزن حجاب ، اغلب خانوم ها حرفه ای برای مدل دادن شال و روسری شون از سوزن های حجاب استفاده میکنند. سوزن ها کمترین آسیب را در میان فیکس کننده ها به شال و روسری وارد میکنند.

برای روسری، به خصوص اگر ساتن و ابریشم و جنس‌های لطیف دیگر هستند، به هیچ وجه نباید سراغ سوزن‌ته‌گردهای معمولی بروید. سوزن‌های مخصوص روسری، خیلی نازک‌تر از سوزن ته‌گرد هستند (مثل سوزن‌های خیاطی باریکند) و فقط بعضی جاها می‌شود گیرشان آورد. این سوزن‌های خیلی نازک و تیز به راحتی وارد فضای خالی بین تار و پودهای روسری می‌شوند. در حالی که سوزن‌های ضخیم تار و پود پارچه‌های فشرده را با خودشان می‌کشند و نخ‌کش می‌کنند. ضمنا سوزنها را موقع خرید یک بار تست کنید. اگر روی سوزن اثر زنگ زدگی باشد، یا سرش کمی خم شده باشد، روسری را نخ‌کش می‌کند.

سوزن شال و روسري
سوزن حجاب
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن