روانشناسی‌مثبت اندیشی

خوشبختی، خوشبختی می آورد

روانشناسى

مجله آنلاين ديفرمگروانشناسى، خوشبختی احساسی است که وقتی کاری را انجام میدهی که واقعاً عاشقش هستی, بر وجودت حاکم می شود و ریسمانی است که به رؤیاهایت وصل است. بنابراین وقتی دنبال خوشبختی‌ات بروی, رؤیاهایت را هم پیدا میکنی و رسالت حضورت در این کره ی خاکی را به انجام می رسانی.

خوشبختی، خوشبختی می آورد

ویژگی قدرتمندی وجود دارد که، وقتی خوشبخت هستی و کاری را انجام می دهی که دوستش داری، از تو ساطع می شود و این ویژگی قدرتمند، خوشبختی بیشتری را به طرفت می کشاند. حتی با اینکه ممکن است هنوز قادر نباشی به رؤیایت پی ببری، وقتی خوشبخت باشی در مسیری قرار میگیری که تو را به سمت آن هدایت میکند.

لین بیچلی

تصمیم بگیر کاری را انجام بدهی که هر روز احساسی خوب در تو ایجاد کند چه تعداد از ادم ها این کار را میکنند؟ چند نفر از مردم تشخیص می دهند چه کاری احساس خوب در انها ایجاد میکند و بعد خود را موظف میدانند اوقاتی از روزشان را صرف ان کنند؟

تو زمانی دنبال خوشبختی ات میروی که تصمیم بگیری هر روز کاری را انجام بدهی که واقعا احساس خوشایند در تو پدید می اورد. این کار میتواند صرفا این باشد که در بوستان یا کنار باغچه بنشینی و پا روی پا بیندازی.

خوشبختى
خوشبختى

یا غذای مورد علاقه‌ات را بخری و به جای اینکه هول هولکی و در حال دویدن آن را بخوری، جایی بنشینی نفسی تازه کنی و رهگذران را تماشا کنی. ممکن است خیلی بی معنی و پیش پا افتاده به نظر برسد اما مطمئن شو هر روز به کاری که از نظرت مصداق خوشبختی محسوب می شود بپردازی، قبل از اینکه این را تشخیص بدهی از کارهای شادی آور دیگری که میتوانی انجام بدهی الهام می گیری، و با انجام همان یک کار طولی نمی کشد سرنخی بدست میاوری که تو را به سمت رؤیاهایت و حتی زندگی بهتر رهنمون می‌سازد.

همه ی ما بنا به دلایلی خوشبختی‌مان را جدا از کارمان می دانیم و کاری را که هر روز انجام میدهیم، دوست نداریم. اما زندگی حتما نباید این گونه باشد همین که هستند کسانی که خوشبخت اند و رؤیایشان را در قالب کارشان تحقق بخشیده اند ثابت می کند این امر برای ما هم امکان پذیر است. لازم نیست بدانیم رویای شغلی مان چیست، چون خوشبختی مان به ان متصل است بنابراین تنها کار لازم این است که به دنبال خوشبختی مان برویم و همین ما را به سوی آن هدایت میکند.

ليز مارى

خیال نمی کنم هیچ وقت گفته باشم “من دارم می روم سر کار “.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن