نکات مد و زیبایی

جدیدترین طراحی‌های حناهندی روی دست


مجله ایده و آموزش دیفرمگ– طراحی با حنا در هندوستان بین زنان و دختران بسیار مرسوم است، این طراحی‌های زیبا در میان زنان جنوب ایران از جمله در شهرهای بوشهر، قشم، سیستان و بلوچستانو رواج دارد.

حنا خمیری است که از ساقه و برگ‌های گیاه حنا تهیه می‌شود. و وقتی که بر روی دست طراحی می‌شود، تبدیل به یک اثر هنزی شبیه تتو می‌شود. برگ‌ها و ساقه‌ها خشک و خشک می‌شوند. برای این که خمیر حنا را درست کنید.

این برای مواقعی مثل مهمانی‌های حنابندان مناسب است. در روز حنابندان، همه توجه به دست شما خواهد بود و این الگو برای روز مناسب خواهد بود.

طرح حنا برای حنابندان


این یک طرح حنا دیگر برای کسانی است که می‌خواهند بیشتر به دست‌ها نگاه کنند. دست‌ها با طرح‌های پیچیده و الگوهای پیچیده پر شده‌اند. این گل‌ها و الگوهای پروانه نیز این انتخاب عالی را برای عروسی‌های هندی انجام می‌دهند.

طراحی حنا هندی

این یکی برای کسانی است که یک طرح ساده و سنتی را برای دست می‌خواهند! استفاده از بسیار کم‌تر، آن را برای کسانی که خواهان حداقل الگوها و نقش و نگارها در دستان خود هستند، بسیار مناسب می‌کند.

آیا طرح‌های مدرن را دوست دارید؟ هر کسی می‌تواند این طرح بی‌نظیر را با نیلوفر آبی به عنوان ایده مرکزی انتخاب کند. منحصر به فرد بودن و سادگی باعث می‌شود که این طراحی خاص شود. اگر شما تازه‌کار هستید و یا طرحی ساده و منحصر به فرد را در پشت دست می‌خواهید، این یکی را امتحان کنید.

این یک طرح بسیار ساده دیگر است که از طراحی های عربی الهام‌گرفته است. استفاده از حناهندی سیاه، طراحی را برجسته و زیبا می‌سازد. این طراحی ساده می‌تواند توسط هر کسی اجرا شود و می‌تواند در هر موقعیتی مورد استفاده قرار گیرد. اگر به یک طراحی ساده و پیچیده تری نیاز دارید، این گزینه مورد علاقه شما خواهد بود.

برچسب ها

دیگر پست‌های دیفرمگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن