UA-118641233-1
نکات مد و زیبایی

استایلی خاص همچون پاییز

ترکیب رنگ و استایل خاص پاییز

مجلۀ ایده و آموزش دیفرمگ-انتخاب رنگ مناسب یکی از مهم‌ترین موارد برای داشتن تیپی زیبا و منحصر بفرد است. برای یک استایل متفاوت پاییزی بهتر است از رنگ‌های طبیعت الهام بگیرید و سبکی زیبا با رنگ‌های زیبای پاییز برای خودتان بسازید.

پاییز یک جشن واقعی از رنگ‌هاست. این فصل رنگین‌کمانی از زیباترین تغییرات را قبل از رسیدن زمستان برایمان رقم می‌زند.
برای درک و استفاده از رنگ‌های پاییزی برای یک استایل شیک و خاص با دیفرمگ همراه شوید.

رنگ سبز زیتونی

یکی از زیباترین رنگ‌های مناسب این فصل طیف‌های سبز است. سبز رنگ آرامش و درختان است که طراوت و تازگی را در ذهن تداعی می‌کند. شما می‌توانید بافت‌های سبز را با کیف و یا کفش در این طیف رنگی ست کنید و بدرخشید. یکی از زیباترین رنگ‌های این فصل  رنگ سبز زیتونی است که می‌توانید با رنگ قرمز پالتی زیبا برای سبک پاییزی‌تان بسازید.

استایلی خاص همچون پاییز
استایلی خاص همچون پاییز

ترکیب رنگ و استایل خاص پاییز
ترکیب رنگ و استایل خاص پاییز

سفید در پاییز

سفید سمبل پاکی، بی‌گناهی و صلح است. قدرت سفید را به عنوان یک رنگ کمکی دست کم نگیرید. خانم‌ها اگر یک مانتو یا بافت سفید در کمد لباس‌شان داشته باشند می‌توانند به راحتی آن را با هر پیراهن و روسری ست کنند.

سفید در پاییز
سفید در پاییز

پاییز و ژاکت

معمولاً در پائیز صبح‌های سرد و عصرهای گرمی داریم. این مسئله باعث می‌شود که نتوانید از پالتوها و لباس‌های خیلی گرم استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما ژاکت‌هایی یا بافت سبک هستند.

بافت پاییزی
بافت پاییزی

کلاسیک پاییزی

برای داشتن ظاهری کلاسیک می‌توانید از رنگ‌های تیره‌تر استفاده کنید. ولی پیشنهاد می‌کنیم اگر شلوار تیره می‌پوشید برای بالاتنه‌ی خود از رنگ‌هایی با تنالیته‌های روشن استفاده کنید تا ظاهری متناسب و زیبا داشته باشید.

کلاسیک پاییزی
کلاسیک پاییزی

قرمز پاییزی

هیچ قرمزی زیباتر از قرمز غروب‌های پاییزی نیست. زمانی که خورشید با آن اشعه‌های طلایی رنگش کم‌کم جای خود را به ماه شب‌های خنک پاییز می‌دهد، همان زمانی که نور خورشید درخششی خیره‌کننده به برگ‌های لرزان پاییزی می‌بخشد و چراغ تاریک خاطرات‌مان را با رفتنش روشن می‌کند.
قرمز رنگ شور و نشاط جوانی‌ست. می‌توانید لباس‌ها و حتی کیف و کفش خود را در این طیف رنگی زیبا انتخاب کنید و پائیزی شوید.

قرمز پاییزی
قرمز پاییزی

پاییز و آبی

یکی از مهمترین رنگ‌ها در ترکیب رنگ‌های پائیزی، آبی است که حس خنکی و آزادی را منتقل می‌کند. طراحان مد در این دنیای پرمشغله و سنگین بیشتر به دنبال سبکی هستند که این رنگ چنین ویژگی دارد. می‌توانید از ترکیب رنگ آبی با رنگ سفید برای داشتن ظاهری کژوآل استفاده کنید.

پاییز و آبی
پاییز و آبی
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن