نکات مد و زیبایی

مدل آستین هایی که دوباره مد شده اند

آستین هایی بزرگ با پارچه فراوان

طراحان در صنعت مد و لباس سعی دارند هر ساله طرح جدیدی را در بین مردم مد کنند، برای همین مروری بر مدهای سال های پیش می کنند و سعی دارند که طرح های ارزشمندی را که کمتر دیده شده اند را دوباره میان مردم مد کنند. این بار در مجله ایده و آموزش دیفر مگ می خواهیم عکس هایی در ارتباط با آستین هایی که در سال 2018 دوباره مد شد وطرفداران بسیاری داشت عکس هایی را برای ایده ارائه دهیم.

مدل آستین هایی که دوباره مد شده اند
مدل آستین هایی که دوباره مد شده اند

همیشه کسانی هستند که می خواهند، پوششان با دیگران متفاوت باشد! بدون شک یکی از مواردی که می تواند خیلی زیاد روی ظاهر هر فردی موثر باشد مدل لباس آن شخص است، به این ترتیب می شود به آستینِ لباس که یکی از مهم ترین اجزاء لباس است اشاره کرد.

مدل آستین به قدری در ظاهر هر لباس موثر است که می تواند یک لباس ساده و معمولی که شاید زیاد هم کار نبرده در حد یک لباس مجلسی مجلل نشان دهد.

یکی از مدهای سال 2018 استفاده از آستین های بزرگ با پارچه ی زیاد است.

اگر پوشیدن لباس هایی مانند پیراهن بلند با آستین های مدل دار برایتان دشوار است، می توانید یک شومیز با آستین های طرحدار و بزرگ را با یک سارافن ساده بپوشید.

کاربرد این آستین های بزرگ و طرحدار روی عبایا و مانتوهای مجلسی جلوه ای خاص و با شکوهی دارد.

نکته ی اساسی و حائز اهمیت در مورد استفاده از آستین های بزرگ و مدل دار که باید رعایت شود این است که، نباید پارچه های طرحدار شلوغ برای لباس تان انتخاب کنید. انتخاب پارچه ی ساده و یکرنگ، بدون طرح موجب می شود تا آستین و مدل لباستان زیباتر جلوه نماید.

مانتو با آستین جدید بهنوش طباطبایی

تهیه شده در گروه: مجله ایده و آموزش دیفرمگ

برچسب ها

دیگر پست‌های دیفرمگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن