نکات مد و زیبایی

5 مورد از بهترین لاک‌های ناخن برای پوست زیبا

رنگ لاک ناخن و تطبیق آن بارنگ پوست

مجله ایده و آموزش دیفرمگ-نقاشی کردن ناخن‌های شما یک‌راه سرگرم‌کننده برای اضافه کردن یک رنگ به زندگی‌تان و لباس‌هایتان است. اما گاهی اوقات انتخاب یک لاک ناخن می‌تواند گیج‌کننده باشد. چون چیزهای زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد. آیا این رنگ با من هم‌خوانی دارد؟  آیا من دوست دارم این هفته نارنجی بپوشم؟

یک‌راه مؤثر برای پیدا کردن یک رنگ لاک ناخن تناسب و تطبیق آن بارنگ پوستتان هست.

در این مقاله ما 5 لاک ناخن کنار هم قراردادیم که رنگ‌های گرم پوست را مکمل یکدیگر می‌کنند ،در اینجا توصیه‌هایی برای شما آورده شده است.

لاک Essie در رقص باله

لاک Essie’s Ballet یکی از رنگ‌های  عمومی است که حتی ملکه انگلیس هم به آن قسم می‌خورد. این صورتی کم‌رنگ کلاسیک موردعلاقه ملکه است. فرچه لاک خیلی نرم و ابریشمی است و این لاک ازنظر مصرف‌کنندگان می‌تواند جایزه بگیرد و برای خانم‌های زیبا این لاک بسیار دوست‌داشتنی و جذاب است و باعث جلب‌ توجه می‌شود و هر خانم زیبایی باید از آن استفاده کند.

این رنگ لاک مربوط به فصل خاصی نیست و در تمام فصول می‌توان استفاده کرد.
لاک Essie در رقص باله
لاک Essie در رقص باله

لاک  starla in zoya

در این لاک حباب‌های میکرو و به‌طور اساسی از ذره‌های کوچکی از نقره درست‌شده است (به نظر می‌رسد که سایه‌های صورتی در این لاک با ذره‌های نقره‌ای سوسو می‌زند). شما یک رنگ فوق‌العاده به همراه یک درخشندگی ظریف که به رنگ پوستتان زیبایی خاصی می‌دهد را مشاهده می‌کنید.

یکی از ویژگی‌های این رنگ این واقعیت است که به‌اندازه کافی خالص هست و همچنین زیبا و فوق‌العاده.
starla in zoya
starla in zoya

لاک قرمز کوکاکولایی

رنگ قرمز کلاسیک برای پوست‌های روشن جلوه و زیبایی خاصی دارد. این رنگ گرم و بیشتر نئونی با فرچه کرم ژله‌ای که کاربردی و زیبا هست. این رنگ لاک مات است و اگر شما عجله داشته باشید می‌توانید فقط یک‌لایه از لاک را روی ناخنتان بزنید.

اگر شما به‌ظاهر کلاسیک خود نگاه کنید این رنگ تضمینی می‌شود که احساسی شیک به شما دهد.
لاک قرمز کوکاکولایی
لاک قرمز کوکاکولایی

دبورا لیپمن در ارکیده آبی

اگر شما یک‌پوست روشن و یا رنگ‌پریده دارید قطعانمی توانید با رنگ پاستلی در انتخاب رنگ لاکتان اشتباه کنید .ارکیده آبی زیباترین آبی کم‌رنگی است که فرمول ژلی کرم‌رنگ آن تنها به زیبایی آن می‌افزاید. این کار مانند یک خواب و روی است. لاک یک‌بار ناخن‌های شمارا پوشش می‌دهد ولی به‌هرحال ما پیشنهاد می‌کنیم بهترین پوشش آن دو بار روی ناخن‌هایتان هست.

رنگ این لاک برای بهار و تابستان عالی است.
دبورا لیپمن در ارکیده آبی
دبورا لیپمن در ارکیده آبی

 

 

لاک ناخن لاکچری از برند Smith & Cult

 

این لاک ناخن به رنگ کرم و صورتی ظریف که هر دو بسیار شیک و زیبا و براق است بدون مواد شیمیایی زننده که در اغلب لاک ناخن یافت می‌شوند.

یک ترکیب نرم که بسیار آسان و کاربردی هست رنگی که دستان شمارا تمیز و صیقل می‌دهد و از زیبایی خاصی برخوردار است.

منبع
گروه آموزشی دیفرمگ
برچسب ها

دیگر پست‌های دیفرمگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن