UA-118641233-1
دیفرلایف

عطر سفارشی خانواده سلطنتی بریتانیا

کرید اونتوس

کمپانی عطرسازی کرید Creed تنها  شرکت خصوصی و خانوادگی ساخت عطرهای لوکس در جهان است. مدیریت این شرکت که در سال ۱۷۶۰ در لندن شروع به کار کرد، سالها است که از پدر به پسر منتقل می‌شود. در سال ۱۷۸۱ برند Creed به سفارش شاه جورج سوم پادشاه بریتانیا عطر Royal English Leather را ترکیب و تولید کرد. پس از آن در سال ۱۸۵۴ این برند به سفارش امپراتریس اوژنی فرانسه و همسرش ناپلئون سوم عطر زنانه Jasmin Imperatrice Eugenie را ساخت. بعد از آنکه در طول چند دهه کمپانی Creed سفارش‌های خانواده‌های سلطنتی کشورهای مختلف  را ترکیب و اجرا کرد، در سال ۱۸۸۵ ملکه ویکتوریا به آن عنوان رسمی «عطرساز ویژه بارگاه سلطنتی بریتانیا» را اعطا کرد.

با آغاز قرن بیستم سیاستمداران و بازیگران هم به زمره مشتریان برند Creed پیوستند. در سال ۱۹۵۶ کرید رایحه ویژه مهم‌ترین جشن عروسی دهه بین گریس کلی و پرنس موناکو را با نام Fleurissimo ترکیب و تولید کرد. سنت استفاده اشخاص سرشناس از عطر و ادوکلن Creed  حتی تا زمان میشل اوباما هم ادامه داشت. هم اکنون کیت میدلتون دوشس کمبریج یکی از مهم‌ترین مشتریان برند کرید است.

ادوکلن مردانه کرید اوِنتوس Creed Aventus  در سال ۲۰۱۰ و به مناسبت دویست و پنجاهمین سالگرد افتتاح این برند تولید‌شد.  ادوکلن Aventus  که به افتخار ناپلئون طراحی شده، بیانگر قدرت، فراست و موفقیت یک ابَرمرد است. بطری این ادوکلن با تمثال نقره‌ای یک اسب‌سوار تزیین شده‌است. این رایحه سحرآمیز ترکیبی از عطر شاتوت، ترنج، سیب و آناناس است که در قلب خود رایحه گل رز، یاسمن مراکشی و نعناع هندی را پنهان کرده‌است و بر پایه عطر گلسنگ، مشک، عنبر و وانیل ترکیب شده‌است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن