مجله ایده و آموزش دیفرمگ-همه‌ی انسان‌ها از جمله بانوان دوست دارند همیشه شیک، مرتب و جذاب به نظر برسند و این امر برای بانوان محجبه مستثنا نیست. در این مقاله چند ایده‌ از استایل‌های شیک حجاب بهاری را برای شما نشان می‌دهیم.


در این زمان از سال، ما تنها به یک چیز فکر می‌کنیم: بهار! در حالیکه شاید هنوز وقت پوشیدن لباس‌های گل‌دار نیامده باشد، می‌توانیم از طرح‌های مینیمال روی لباس‌هایمان استفاده کنیم و با اضافه کردن اکسسوری‌های مدرن، بهار 1398 را متفاوت‌تر از همیشه آغاز کنیم. اگر هنوز برای عید لباس نخریده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم دنبال رنگ‌های مدرن، طرح‌های مینیمال و سبکی خاص باشید.

استایل حجاب شیک بهاری

شلوار سفید بهاری


بهار امسال فرصت مناسبی است تا شلوارهای سفیدتان را بپوشید. بزرگترین مزیت این رنگ شلوار این است که می‌توانید آن را به راحتی با همه‌ی رنگ‌ها ست کنید و نگران چیزی نباشید. شلوارهای جین، کتان و چینو به رنگ سفید، برای فصل بهار، بسیار مناسب هستند و برای الیاف نازک و لطیف پارچه‌های نخی و کتان مناسب می‌باشند.

استایل شیک بهاری

انتخاب طرح های گلدار برای لباس های بهاری بسیار هوشمندانه است. بهتر است در بهار از مانتو ها، لباس های مجلسی، پیراهن و شلوارهای گلدار استفاده کنید.

حجاب شیک سال2019

سبز در بهار


سبز رنگ آرامش و درختان است. سبز بهار و طراوت را در ذهن تداعی می‌کند. شما می‌توانید گردنبندهای سبز را با کیف و یا کفش در این طیف رنگی ست کنید و بدرخشید.

رنگ سبز را می‌توانید با همه‌ی رنگ‌های خنثی (طیف‌های سفید، خاکستری تا مشکی) و رنگ‌های کرم، قرمز، سرمه‌ای یا جین ست کنید. در نظر داشته باشید، به نسبت تیرگی یا روشنی سبز، ترکیب آن با رنگ‌های روشن یا تیره متناسب‌‌تر خواهد بود. هر چند برای ایجاد تضاد، می‌توانید بعنوان مثال، یک پیراهن سبز روشن را با شلوار مشکی ست کنید.

حجاب شیک سال 1398
1398حجاب شیک

بستن