نکات مد و زیبایی

ساعت تامی هیلفیگر

یکی از برترین برند های جهان است که به سبک جذاب کلاسیک امریکایی اش شهرت دارد.

این برند لوکس تاکید خود را به محصولاتی چون لباس های مردانه، زنانه و بچه گانه و اکسسوری هایی مانند عینک، عطر و به خصوص ساعت گذاشته است.

در این جا ما به پنج مورد از بهترین های ساعت های تامی هیلفیگر برای خانم ها اشاره میکنیم.

جذاب ،شیک، خاص و بی دردسر؛ اینها کلماتی هستند که وقتی کسی اسم تامی را می شنود به ذهنش می رسد. با امضای آن به رنگ قرمز، آبی و سایه ای از سفید, نام تجاری تامی عنوان مناسب مد برای “دختر امریکایی” می باشد و با طرح هایی که سال به سال توجه جهان را به خود جلب می کند. پس تعجب آور نیست که زنان سرتاسر دنیا عاشق این برند هستند. و حتی اگر کمد شما پر از (لباس، ساعت، عینک و…) باشد. و شما نتوانید خرید دیگری را توجیح کنید، حتما برای بودن این برند در کمدتان جای خالی پیدا می کنید.

1. ساعت زنانه صفحه رز گلد آنالوگ

ساعت تامی
ساعت تامی

عشق به گل و رنگ رز گلد در خانم‌ها واقعیه. برای خودتون یک ساعت آنالوگ گلدار بگیرین که توی صفحش گل هایی پخش شده باشه. با بند فلزی رز گلد خیلی زیبا میشه.
تامی هیلفیگر با ساخت این ساعت یک اثر هنری و یک قطعه زیبا خلق کرده است.

2)ساعت آنالوگ صفحه آبی

ساده، برازنده و زیبا؛ اگر این ها کلماتی هستند که سبک شما را توصیف می کنند این ساعتی است که فقط برای شما ساخته شده است.
به وسیله رنگ آبی، با سلیقه شما بازی کرده اند تا زیبایی و درخشش را خلق کنند، طرح صفحه آبی که سادس و لی در عین حال در خشش و زیبایی خاصی دارد.

3)ساعت آنالوگ رز گلد

این قطعه ای است که می توانید آن را با مراسم های مختلف و رنگارنگ (مهمانی شام و یا یک عروسی) بپوشید. رنگ رز گلد با سنگ های سفید تعادلی بوجود اورده که در عین حال که چشمو نمیزنه با این حال بسیار شیک و خاص است. و سنگ های سفید آن مانند جواهر تراش خورده است.

4)ساعت آنالوگ سیاه با سنگ های سفید

یک ساعت سیاه کلاسیک در کمد لباس همه ضروری است. اگر شما دنبال چیزی برای کسی هستین این قطعه ای است که نمی توانید به آن “نه” بگویید.
نوار سیاه ظریف و صفحه آنالوگ با سنگ های سفید این ساعت برای ضرورت های روزانه عالی است.

5)ساعت اسپرت استیل ضد زنگ

یک ایده جسورانه با این ساعت استیل ضد زنگ تامی هیلفیگر که برای یک زن قدرتمند ساخته شده است.
بند فلزی نقره ای با صفحه سفید قدرتمند این ساعت، شاهکاری را به صورت جسورانه خلق، و یک قطعه خوش طرح، ایجاد کرده است. جذابیت و طلسم تامی هیلفیگر به این ساعت رنگ و بویی تازه داده است.

منبع
مجله ایده و آموزش دیفرمگ
برچسب ها

دیگر پست‌های دیفرمگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن