آموزش ویدئویینکات مد و زیبایی

آموزش بستن روسری برای چادری‌ ها

یادبگیر چطور روسریتو آسون ببندی

یکی از بزرگ ترین دغدغه هایی که خانم های باحجاب با آن روبرو می شوند نحوه بستن روسری برای چادری‌ ها می باشد همچنین روسری باید به گونه ای در زیر چادر بسته شود که ساعت های طولانی ثابت بماند و شل نشود.

نحوه بستن روسری از زیر چادر با روش های جالب

روسری و شال از انواع اکسسوری های کاربردی برای خانم ها به شمار می روند و اگر شما طرح و رنگ روسری و شال خود را بدرستی انتخاب نمایید جذاب تر از همیشه به نظر خواهید رسید همچنین گره زدن این اکسسوری ها از اهمیت زیادی برخوردار می باشد که باید به آن توجه ای ویژه داشت.

روش هایی گره زدن روسری و شال از زیر چادر

اگر شما چادری هستید بهتر است در انتخاب جنس چادر خود حساسیت لازم را به خرج دهید و از پوشیدن چادرهای سنگین و سر خودداری نمایید زیر نگه داشتن شال و روسری در زمان پوشیدن این چادرها روی سر دشوار است.

روسری برای چادری‌ ها
روسری برای چادری‌ ها

توجه داشته باشید روسری یا شالی را باید برای پوشیدن انتخاب نمایید که جنس آن سبک باشد و علاوه بر این سر نباشد. روسری های کرپ یا کج راه که از جنس ابریشم هستند برای پوشیدن از زیر چادر انتخابی مناسب به شمار می روند.

انتخاب فیکس کننده مناسب برای شال یا روسری از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما باید از فیکس کننده ای استفاده نمایید که روسری یا شال را بتوانید روی سر خود به صورت ثابت نگه دارید. سوزن های حجاب یا سنجاق قفلی بهترین نوع فیکس کننده برای روسری و شال به شمار می روند و شما می توانید به راحتی و ساعت های طولانی روسری را روی سر خود ثابت نگه دارید.

برچسب ها

دیگر پست‌های دیفرمگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن