روانشناسی‌

روانشناسی قدرت احساس

نکاتی در مورد قدرت

روانشناسی و نکاتی در مورد قدرت

نوع احساس تان در هر لحظه مهمتر از هر چیز دیگری است چون احساس فعلی تان زندگی تان را خلق میکند. آنچه که دوستش دارید شما را میخواند! پول, شادی, سلامتی همگی شمارا به سمت خود میخواند. احساسات خوبتان را با اندیشیدن به تمام خوبی ها تقویت کنید. مثلا چیزهای مورد علاقه تان را یکی پس از دیگری بدون مکث بشمارید و یا به چیزهای مورد علاقه تان گوش کنید تا جایی که احساس خوشبختی کنید.

احساسات خوب و مثبت از عشق و احساسات منفی از عدم حضور عشق است .

بیش از هر چیزی شما باید خوب و شاداب باشید و شادی و نشاط از خود منعکس کنید تا چیزهای دلخواهتان را بدست اورید. در همین امروز زندگی کنید نه دیروز نه فردا فقط و فقط امروز در لحظه زندگی کنید.

روند افرینش به این گونه است : تجسم کنید, احساس کنید, دریافت کنید.

تجسم کردن:

با استفاده از ذهنتان بر روی خواسته تان تمرکز کنید و در ذهن خود تصور کنید که به خواسته تان رسیده اید. تجسم کنید که با خواسته تان کاری را انجام داده اید.

روانشناسی قدرت احساس
روانشناسی قدرت احساس

احساس کردن:

دقیقا همان لحظه که در حال تجسم کردن خواسته تان هستید باید نسبت به تجسم ذهنیتان عشق بورزید. تصور و احساس کنید که به خواسته تان رسیده اید با عشق و شادی.

دریافت کردن:

نیروی عشق توسط نیروهای نامریی موجود در کائنات برای بخشش خواسته هایتان دست بکار خواهد شد، باید از صمیم قلب خواستار نیت و خواسته تان باشید. خواسته به مفهوم عشق است. شما باید مشتاقانه خواستار آرزو و نیت قلبی تان باشید.

احساس کنید هر چیز مورد علاقه تان در اختیارتان است و با پوست خود آنرا لمس کنید و یا طعمش را بچشید و بویش کنید تمامش کنید و یا صدایش کنید.

برچسب ها

دیگر پست‌های دیفرمگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن