روانشناسی‌مثبت اندیشی

روانشناسى معجزه

روابط خارق العاده

مجله آنلاين ديفرمگ-روابط خارق العاده -قدردانی باعث شکوفایی روابط می‌شود. به‌محض اینکه قدردانی را به هر نوع رابطه‌ای وارد کنی، به‌گونه‌ای معجزه‌آسا شاهد وفور شادی و موارد خوب در رابطه‌ات خواهی بود. قدردانی نه‌تنها روابط تو را متحول می‌کند، بلکه خودت را هم دگرگون می‌کند.

مهم نیست که در این لحظه چه خلق‌وخویی داری؛ قدردانی و شکرگزاری تو را صبورتر، فهمیده‌تر، دلسوزتر و بامحبت‌تر می‌کند، آن‌هم به حدی که حتی خودت باورت نمی‌شود.
آزردگی و رنجشی که زمانی در زندگی مشترک احساس می‌کردی و آه و ناله‌ای که سر می‌دادی، همه و همه محو می‌شوند چون وقتی تو واقعاً در قبال فردی دیگر حق‌شناس باشی، در مورد آن شخص دیگر چیزی وجود ندارد که بخواهی تغییرش دهی . تو دیگر از او انتقاد یا شکایت نمی‌کنی چون حسابی سرگرم شکرگزاری بابت خوبی‌های او هستی. در حقیقت، تو حتی قادر به دیدن آنچه عادت داشتی در موردش گله و شکایت کنی، نیستی.
کلمات بسیار قدرتمند هستند .بنابراین وقتی تو در مورد فردی دیگر گله کنی، درواقع به زندگی خود لطمه می‌زنی زندگی خودت است که بغرنج می‌شود.

طبق قانون جذب، در مورد شخصی دیگر هر فکری کنی یا هر حرفی بزنی ،همان را به‌سوی خودت می‌آوری . به همین دلیل است که بزرگ‌ترین متفکران و آموزگاران دنیا به ما گفته‌اند شاکر و قدردان باشیم.

آن‌ها می‌دانستند برای اینکه نعمات بیشتری در زندگی دریافت کنی و آن‌ها را به‌گونه‌ای معجزه‌آسا افزایش دهی، باید در قبال دیگران، صرفاً همان‌طور که هستند قدردان باشی.

برچسب ها

دیگر پست‌های دیفرمگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن