روانشناسی‌

روانشناسى معجزه

روابط خارق العاده

مجله آنلاين ديفرمگ-روابط خارق العاده-قدردانی باعث شکوفایی روابط می شود. به محض اینکه قدردانی را به هر نوع رابطه ای وارد کنی، به گونه ای معجزه اسا شاهد وفور شادی و موارد خوب در رابطه ات خواهی بود. قدردانی نه تنها روابط تو را متحول می کند، بلکه خودت را هم دگرگون می کند. مهم نیست که در این لحظه چه خلق و خویی داری؛ قدردانی و شکر گزاری تو را صبورتر، فهمیده تر، دلسوزتر و با محبت تر می کند ،آن هم به حدی که حتی خودت باورت نمی شود.
ازردگی و رنجشی که زمانی در زندگی مشترک احساس می کردی و آه و ناله ای که سر می دادی، همه و همه محو می شوند چون وقتی تو واقعا در قبال فردی دیگر حق شناس باشی، در مورد آن شخص دیگر چیزی وجود ندارد که بخواهی تغییرش دهی . تو دیگر از او انتقاد یا شکایت نمی کنی چون حسابی سرگرم شکر گزاری بابت خوبی های او هستی. در حقیقت، تو حتی قادر به دیدن انچه عادت داشتی در موردش گله و شکایت کنی، نیستی.
کلمات بسیار قدرتمند هستند .بنابراین وقتی تو در مورد فردی دیگر گله کنی، در واقع به زندگی خود لطمه می زنی زندگی خودت است که بغرنج می شود. طبق قانون جذب، در مورد شخصی دیگر هر فکری کنی یا هر حرفی بزنی ،همان را به سوی خودت می آوری . به همین دلیل است که بزرگ ترین متفکران و آموزگاران دنیا به ما گفته اند شاکر و قدردان باشیم. آنها می دانستند برای اینکه نعمات بیشتری در زندگی دریافت کنی و آنها را به گونه ای معجزه آسا افزایش دهی، باید در قبال دیگران، صرفا همان طور که هستند قدردان باشی.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن