آموزش تصویریآموزش ویدئویینکات مد و زیبایی

آموزش بستن روسری برای چادری های عزیز

یکی از دغدغه های بانوان چادری، بستن شال و روسری به صورت شیک و مجلسی اما راحت و ثابت است تا آنها را بعد از چند دقیقه یا چند ساعت اذیت نکند.

اول از همه بانوان چادری عزیز بایستی این نکته را بدانند که در انتخاب جنس چادر مشکی شان نهایت دقت را داشته باشند چراکه سُر و سنگین بودن جنس چادر در مرتب نگه داشتن شال و روسری بر روی سر بسیار موثر است. حتماً ابتدا به این نکته دقت کنید تا گام بعدی برایتان آسان تر شود.

رعایت کردن نکته ی دوم هم دست کمی از نکته ی اول ندارد، انتخاب جنس شال و روسری جزو نکات حائز اهمیت برای محجبه ها است. دقت کنید که جنس روسری و شال تان از جنسی سبک باشد و لیز و سُر هم نباشد. روسری یا شال از جنس کرپ یا کج راه های ابریشمی گزینه ی خوبی برای زیر چادر هستند.

نکته ی سوم فیکس کننده ها هستن. باید بدانید با چه فیکس کننده ای راحت تر هستید و مطمئن باشید که آن فیکس کننده به خوبی شال و روسریتان را ثابت نگه می دارد، تا مجبور به شل و سفت کردنش نشوید.

(مشاهده لینک فیکس کننده های شال و روسری)

بهترین فیکس کننده از نظر مجله ایده و آموزش دیفر مگ سوزن های حجاب یا سنجاق قفلی های ریز هستند. چراکه تا ساعت ها حالت روسری و شال را ثابت نگه میدارند. البته ناگفته نماند اگر تا بحال از آنها استفاده نکردید اولش برایتان دشوار است اما مثل هر کاری کم کم با تمرین و استفاده ی بسیار برایتان راحت و عادت می شود و می بینید که چقدر از دیگر فیکس کننده ها راحت تر است.

با رعایت کردن این سه نکته اساسی می توانید مدل های زیبا و شیک تری به شال و روسری تان بدهید و در مجالس و میهمانی ها شیک تر از همیشه بدرخشید. در ضمن مدل هایی که حجم زیادی از سینه را می پوشانند برای زیر چادر شیک تر به نظر میرسند.

برای شما چند نمونه از مدل های بستن روسری با قواره بزرگ در زیر چادر را نشان میدهیم. امیدوارم این مطلب برایتان مفید واقع شود.

خوشحال میشم در دیدگاه این مطلب از تجربیاتتان برامون بنوسید.

نمونه ای دیگر از آموزش بستن روسری به صورت تصویری

آموزش بستن روسری برای چادری های عزیز
آموزش بستن روسری برای چادری های عزیز

 

 

نشر مطلب با ذکر نام کامل سایت به همراه لینک بلا مانع می باشد.

 

منبع
مجله ایده و آموزش دیفرمگ
برچسب ها

دیگر پست‌های دیفرمگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن